Vítejte u mě na Ranchy. Snad se Vám tu bude líbit a můžete napsat koment :).

Červenec 2009

Promiňte za ty fotky..

29. července 2009 v 20:14 | Horsík |  Novinky !!
Moc se omlouvám za ty fotky, ale nebyl čas :( zítra je stáhnu, slibuju !!!

Nejlepší,skvělí...FUN DAY!

25. července 2009 v 22:23 | Horsík |  Novinky !!

Fun Day byl krásný zážitek, a já vám o něm něco napíšu.

Naskládala jsem do auta krabice s Breyery a vyrazily jsme na 2 a půl hodinovou cestu.

Koukala jsem se se pořád na navigaci,kolik ještě pojedeme km.. když jsme byla asi v půlce cesty, tak začalo pršet. Když je už byli ve Frýdlantu,tak jsme hledali parkovišně,našli jsme ho ale vjeli jsme na špatnou stranu parkoviště tak jsme hledali cestu na druhou stranu xD. Asi po 5 minutách jsme cestu našli a zaparkovali. Vzala jsem krabice a vycpávky a šli jsme ulicí. Tam jsem uviděla maskota(koníka xD).Tak jsme vešli dovnitř, a všimla jsem si, že jsem mezi prvníma :). Tak jsem pozdravila Appy mamku,Appu, a od Appiny mamky jsem na ruku dostala razítko :). Na sedačku jsem si položila krabice s Breyerkama a šla dát Appě vycpávky. Já jsem si vybrala 2 placky a dala jsem si je ke krabicím. Pak jsem si šla vzít všechny čísla JAHU který tam byli a pak ještě časák o Breyerfestu. Přišli ostatní soutěžící(Katiik,Iva,Danuš..). Když přišli všichni tak nám Appina mamka dala tácky a do prostřed ještě jeden tácek kam nám dala barvy. Šli jsme si vybrat Stablíky a pak je začali malovat.. já jsem malovala Tennesiskýho mimochodníka a ještě jednoho koníka, měl podobný postoj jako klisna z CC(arabka). Tak jsme koníkům namalovali první vrstvu,nechali zaschnout,druhou vrstvu,nechali zaschnout a poslední 3 vrstvu. Nechali jsme koníky pořádně zaschnout. Pak následovali scénky. já jsem žádnou neměla, protože mě nic nenapadlo. Ale Katiik,myslim že Iva a Aneta měli scénky. Appa je ohodnotila a pak přišli na řadu vystavyvání BH. Nejdřív byli asi lehcí koně, nevím to jistě, ale soutěžila jenom iva s Huckem. Pak byla třída Klusáci a Mimochodníci. Soutěžila tam jenom Iva a Katiik, obě měli Bluegrass Banditky, ale naštěstí měla každá jinou ohlávku xD. Další následnovala třída Sportovní plemena. To už si nepamatuju kdo tam byl :(. Čtvrtá byla práce na Ranchi, tam byl můj Palomino(Gold Boy) a ještě nějací koníci. Pak byla třída Těžcí koně, tam byla oje Kuchi,Vanilka,FF klisna od Katiik a myslím že Foxík od Katiik. Šestá třída byla Poníci, tam osutěžil jenom Cefík Anežky, nebo jak se jmenovala =). Sedmá byla ostatní, tam byl myslím můj Gold boy a samozřejmě ještě další koníci :).Pak byla ještě třída Of Breyers a podtřídy byli Collector's Choices,Limited Editions a Ostatní. No a když byli koníci vystavení tak Appa koníky hodnotila. Pak hodnotila i namalované Stablemates,a pak jsem si zamluvila nějaké Breyery. Následovalo vyhodnocení. Koníka z edice Best in the Snow vyhrála myslím Anežka,pak Takodu vyhrála Iva,Buttercupa vyhrála Katiik,já jsem vyhrála Activity kids s hříbátkem,kalendář a placku s Flamem,Aneta a ještě někdo vyhrál Activity kids s Classicem a pak ještě někdo vyhrál puzzle. Pak Iva otevřela svůj obchůdek, měla tam krásný věci! No a pak nám Appina mamka rozdala Platinum a jeli jsme domů.


Nevím jestli je tenhle článeček přesně napsanej jak to bylo xD.

P.S. Zítra budou možná fotenkyNějaká grafika s BH

25. července 2009 v 12:45 | Horsík |  Zábava
Tady máte nějakou Grafiku s BH.
Breyer Horses
Mold Rags to Riches(nejsou tam všichni)
Mold Andalusian Stallion
Snad se vám líbí.
Pište do komentářů :-)

Blendy s Keltecem a s Miltonem

25. července 2009 v 12:30 | Horsík |  Zábava

Takže tady jsou 2 Blendíky s Keltíkem a Miltonem :)
Jeslti je chceš vidět, tak klikni na c.č.

Zítra-FD Liberec!

24. července 2009 v 20:44 | Horsík |  Novinky !!

Ahojky! Píšu takovou rychlovku za večer! No moc se těším na zítřek protože bude FD ! Dnes jsem koníky připravila a dala je do krabic. Zítra nás čeká dlouhá cesta, ale holt to musíme vydržet. Doufám, že na FD dorazí koníci bez zranění a že něco vyhrajeme. Ale moc se těším i na malování Stablíků! A jinak, na zítřek máte přednastavený článeček, ale jdu udělat ještě jeden. No mějte se hezky! PP!

Tak už je mi 10 =D

22. července 2009 v 20:09 | Horsík |  Novinky !!
Juhůů,jupíí jéé !! Tak konečně už je mi 10 =D. Od babičky zítra dostanu teda 800(o tom jsem se už zmínila v minulim článku),od druhý babičky jsem dostala 500 a Tofife(mňam =D), od mamky a od taťky FD a MP4(taky jsem se zmínila v minulim článku) ale MP4 přijde asi až příští tejden, ptž mamce ještě nenapsali :-/. A mamka s taťkou mi ještě dali bonbošku a přáníčko :-).
Mno a co bych vám etě asi řekla =D Mno dám vám sem obrázek tý MP4ky =D.

Je to takle.. stojí 1 119,- nebo nějak tak =D má 8 Gb
a displey skoro přes celou MP4 a tlačítka na straně.
Je hezu :-) Ale nechcu se vytahovat :-)

Animka-Barbaro

21. července 2009 v 21:54 | Horsík |  Zábava
Tak jsem si hrála v PFS a vytvořila tuhle animku :-) Líbí?


Juhůů,jupíí jéé !!!

21. července 2009 v 21:42 | Horsík |  Novinky !!
Mno já jsem wery HAPPY!! Zítra mám narozky. Bude mi 10 xD a přesně za 3 dny bude FD v Liberci! Juhůů já se tak těšim!! Od babičky dostanu 800 na Templa,od mamky a od taťky FD a MP4... prostě suprový! a od druhý babičky nějaký prašulky :-)
Mno a co jinak na Ranchi? Dneska jsem připravila krabice pro Kuchi a Palomina, Kuchi je o mini kousíček krabice malá, ale bejde se tam :-). Pozítří budu schánět krabici na Creamku a pak už to bude v poho.
(P.S. Animačka by me =)

20.7. 09

20. července 2009 v 22:23 | Horsík |  Dny na ranči
Co se dnes dělo? No tak začneme od rána.
Ráno jsme vyčistily Schleichy,vykydali boxy,dali koníkům
vodu a krmivo a odvedli je do výběhu.Hříbátka pěkně
skotačina nebo si hrála s ostatními hříbaty,ostatní se v
klidu pásly. Když začalo pršet tak se koníci schovaly pod
přístřešek, který měly ve výběhu. Pak byl večer, tak
jsme koníky zavedli do stáje a vytřeli je slámou a suchým
hadrem. Ještě jsme jim dali na noc vodu,seno a hrst ovsa.

(P.S. animka by me)

Srandovní videjka xDD

18. července 2009 v 22:44 | Horsík |  Zábava
Tak, jsou tady srandovní videjka. Dejte si prosím pozor, aby pod váma nebyl oceán,protože na tohle není pojištění xDDDD
Klik na c.č.

=D=D Fak sranda

17. července 2009 v 21:41 | Horsík |  Zábava
Klik na c.č.

Už mě to ale štve..

17. července 2009 v 21:39 | Horsík |  Novinky !!
A co mě štve? Nemáme ten program na stahování fotek z foťáku, tak jsem nasran*. Srry ale jinak se to říct neda, protože já tam mám asi 10000 fotek a chci je dát sem! Strášný.. Mno tak se zeptám táty jestli ho nainstaluje...

A todle jsem z nudy vyrobyla =D:


Akhal a Spirítek-Budeme mít další přírustky!

14. července 2009 v 22:18 | Horsík |  Novinky !!
Ahojky!! Jsem strašně moc Happy, protože... Dneska jsme s mamkou u TH obědnali Akhala a Spirita! Jsou tak krásní.. Už se nemůžu dočkat až si je vezmu na FD! Horse
Přitom mi mamka řikala ať neutrácim ale já jsem se nemohla překonat a musela jsem si je koupit, přece jsou tak nádherný!

Tak se mějte hezky, asi půjdu spát, zítra bude určitě článeček.. ještě newim vo čem ale určitě bude. Dobrou!

Jsem z5 !!

11. července 2009 v 18:39 | Horsík |  Novinky !!
Ahujky lidi, tak jsem zpátky! Sice jsem chtěla ještě min. tejden zůstat na Šumavě ale nemohla jsem =( Bylo to tam super,byli tam psi,kočky,králíci,koně,slepice.... prostě božíí =) Svezla jsem se i na koni Luskovi, a o Luska jsem se i starala. Někdy stáhnu fotky a dám vám sem fotky mě na Luskovi =D. Ale dám vám sem i fotky Berta(taky kůň, Lusk bez Berta nedá ani ránu,a Bert bez luska nedá ani ránu =D). Byla tam ale i prča. Mno nic mno, jsem zase tady =D

Snad jste článek pochopili, dneska zase písnu článeček =D